Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303

Wykonywanie i instalowanie żaluzji i rolet na wymiar

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jeśli powiemy, że poszczególne budynki, pomijając ich wielkość, różnią się niejednokrotnie od siebie w wielu szczegółach, co oczywiście uzależnione jest przede wszystkim od projektu, wedle którego budynek został wykonany. Ponieważ wyobraźnia architektów jest nieograniczona, więc i liczba różnorodnych budowli na całym świecie jest ogromna. To, co nas najbardziej w tym miejscu interesuje, to różne wielkości, proporcje, a nieraz i kształty okien i drzwi. Większość z nich jest znormalizowana i choć ich typów i rodzajów jest dużo, to jest to liczba ograniczona. Zdarzają się wszakże także nietypowe konstrukcje okienne czy drzwiowe, wykonywane specjalnie na indywidualne zamówienie. Niezależnie jednak od ich wielkości czy kształtu nasza firma do wszystkich potrafi wykonać żaluzje  i rolety na wymiar.

Pomiary u klienta

Wśród naszych klientów, tak jak i wszędzie, znajdą się osoby o sporych zdolnościach manualnych z zacięciem, które cechuje każdego zapalonego majsterkowicza, potrafiącego sobie poradzić z każdym wyzwaniem, jakie może wiązać się z domowymi pracami budowlanymi. Ci oczywiście potrafią sami pomierzyć stosowne wielkości i zamówić w naszej firmie przygotowanie odpowiednich żaluzji lub rolet, a potem własnoręcznie je zamontować. Niestety nie każdy to umie zrobić, a spośród tych, którzy to potrafią, nie każdy ma odpowiednie narzędzia, albo też nie ma czasu lub chęci na samodzielny ich montaż. Nasza firma, jakżeby inaczej, jest przygotowana na każdą ewentualność. Wykonujemy zatem żaluzje i rolety do własnoręcznego zmontowania przez klienta, jak i do zainstalowania przez naszych monterów. W tym drugim wypadku oczywiście to my dokonujemy stosownych pomiarów u klienta, a później żaluzje i rolety   wykonane dokładnie na wymiar montujemy w domu zleceniodawcy, niezależnie od tego, czy będzie to Warszawa, czy inne miasto, z którego zlecenie otrzymaliśmy i przyjęliśmy do realizacji.

Każdy rodzaj żaluzji i rolet na wymiar

Ponieważ zawsze staramy się iść z duchem czasu, nie zapominając także o tradycji, więc i nasza oferta sprzedażowa jest bogata, uwzględnia wszelkie światowe, nowoczesne trendy, a także przyzwyczajenia naszych klientów. To determinuje nasze postępowanie, dlatego też wykonujemy na wymiar wszelkie rodzaje żaluzji i rolet, wśród których wymienimy przykładowo:

  • rolety dzień i noc, rzymskie, dachowe, kasetowe, wolno wiszące, wielkogabarytowe,
  • żaluzje panelowe i pionowe, drewniane, bambusowe, skórzane, aluminiowe, plisowane
  • zasłony panelowe,
  • moskitiery.

Wszystkie zamówienia przyjmujemy w uproszczonej, przyjaznej dla klienta formule, poprzestając na telefonicznym lub też mejlowym zgłoszeniu. Dodajmy też, że ceny naszych usług nie są wygórowane, mimo że siedzibą naszej firmy jest Warszawa, gdzie jak wiadomo, życie jest znacznie droższe niż w innych rejonach kraju.