Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303

Gustowne osłony okienne 

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika to nie tylko z ich estetycznej atrakcyjności, ale także sprawdzonej funkcjonalności. Sprawdzą się one zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i w nowoczesnych apartamentach. Coraz częściej rolety rzymskie stosowane są także we wnętrzach budynków użyteczności publicznej. Montaż takich rolet w biurze podnosi dostojność i dodaje powagi pomieszczeniu. Rolety rzymskie powszechnie polecane są przez projektantów i dekoratorów wnętrz, jako element dekoracyjny.

Rolety rzymskie oferowane przez firmę Moreno z Warszawy to produkt wysokiej klasy wykonany z najwyższej jakości materiałów. Osłony można w prosty sposób sterować za pomocą koralika, posiadają one białą subtelną szynę. Rolety rzymskie są łatwe i proste w montażu. Dzięki mocowaniu materiału do szyny przy pomocy rzepa, można je łatwo odpiąć do prania..

Firma Moreno produkująca rolety rzymskie w Warszawie zapewnia swoim klientom najkrótsze terminy realizacji zleceń 5-14 dni. Konsumentom z Polski oferowana jest dodatkowo darmowa przesyłka. Z kolei klienci z Warszawy i okolic mogą liczyć na darmowy montaż. Maksymalna szerokość i wysokość proponowanych rolet rzymskich zależy od wybranego materiału. Paleta materiałów jest bardzo szeroka zarówno pod względem kolorystyki, jak i faktury.

Obszarem działalności firmy Moreno jest cała Warszawa, w szczególności dzielnice takie jak Bemowo czy Wesoła. To właśnie tutaj dostępny jest bezpłatny montaż wszystkich zamówionych elementów. Na terenie Polski umożliwiamy natomiast szybką, darmową wysyłkę. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi, którzy pomogą wybrać właściwą wielkość rolet rzymskich oraz zaproponują praktyczne rozwiązania wspierające ich użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.