Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303

Stylowe rozwiązanie okienne 

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane dzielą się na lamelki o szerokości 25 mm i 50 mm.

Żaluzje drewniane o szerokości 25 mm doskonale sprawdzają się jako osłona zamontowana na skrzydłach okiennych lub w świetle szyby pomiędzy listwami przyszybowymi. Najczęściej montowanym i najbardziej praktycznym systemem są żaluzje na sznurkach z prowadzeniem bocznym żyłkowym. Linka boczna utrzymuję żaluzje przy oknie podczas uchylania oraz otwierania i zamykania skrzydła okiennego, dzięki czemu lamelki nie uderzają swobodnie o szybę oraz są ciągle w tej samej płaszczyźnie. Do sterowania żaluzji drewnianych 25 mm najczęściej stosuję się patyk, który służy do ustawiania konta lamelek oraz sznurek do podciągania żaluzji.

Żaluzje drewniane 35 mm to z pewnością ciekawe i eleganckie rozwiązanie osłony okien.
Montaż żaluzji o rozmiarze 35 mm możliwy jest nad oknem jak i na ramie okna. Natomiast montaż w świetle szyby możliwy jest tyko w przypadku głębokich listew przy szybowych. Sterowanie żaluzjami o rozmiarze 35 mm odbywa się przy pomocy sznurków lub korby a także elektrycznie.
Lamele drewniane 35 mm tak samo jak żaluzje drewniane 50 mm lub 25 mm można wykonać zarówno w wersji sznurkowej lub na taśmach dopasowując je do pomieszczenia.

Żaluzje drewniane 50 mm to niezwykle stylowe rozwiązanie, które oprócz praktycznego zastosowania osłaniania naszych domów przed światłem, sprawia, że pomieszczenia staja się przytulne i eleganckie zarazem. Żaluzje o lamelach 50 mm montowane są zazwyczaj nad wnękami okiennymi lub we wnękach i rzadziej na skrzydłach okiennych (montaż taki jest inwazyjny i zmniejsza nam możliwość otwierania skrzydła okiennego). Standardowo żaluzje wykonuję się na sznurkach, jednak możemy zrobić je dla Państwa również na taśmach o szerokości 25 mm, co doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Sterowanie żaluzji może odbywać się tradycyjnie przy pomocy sznurków lub elektrycznie.

Żaluzje drewniane o szerokości lamelek 50 mm wykonujemy także w systemie RETRO z mechanizmem górnym stylizowanym na połowę XX wieku. Żaluzje drewniane w systemie retro szczególnie sprawdzą się w pomieszczeniach stylizowanych na starsze, lecz można je wkomponować również we wnętrza nowoczesne, co często czynią projektanci.

Żaluzje drewniane firma Moreno z Warszawy wysyła za darmo na terenie miasta Warszawa i reszty Polski. Klienci z Warszawy mogą skorzystać również z doświadczenia naszych specjalistów w zakresie darmowego montażu.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy. Przekonaj się jak bardzo atrakcyjne ceny w mieście Warszawa możemy ci zaproponować! Sprawdź nasz cennik żaluzji i rolet drewnianych i wybierz te, które najbardziej spełnią Twoje oczekiwania. Żaluzje drewniane Warszawa – czekamy na twoje zamówienie!