Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303

Jak zamówić i wycenić?

Jak zamówić i wycenić?Wypełnij nasz formularz, aby otrzymać wycenę i zamówić wybrane osłony.

formularz wyceny i zamówienia

Jak wymierzyć?

Jak wymierzyć?Skorzystaj z poradnika, aby prawidłowo wymierzyć wybrany rodzaj osłony.

pobierz poradnik

Jak zamontować?

Jak zamontować?W przygotowaniu.

więcej

Rolety drewniane, żaluzje plisowane

Intymność i bezpieczeństwo – żaluzje i rolety

Mój dom to moja twierdza. To polski, w wolnym tłumaczeniu, przekład znanego angielskiego porzekadła: „my home is my castle”. Jest to prawda niekwestionowana. To dom daje nam poczucie bezpieczeństwa, to do niego wracamy po ciężko przepracowanym dniu, to w nim możemy zrzucić z siebie służbowy strój, męczący garnitur, krawat czy garsonkę, to w nim nie jesteśmy niczym skrępowani i to tu czujemy się najswobodniej i najpewniej. To w swoim domu możemy najskuteczniej schronić się przed ciekawskimi natrętami i niemile widzianymi osobami.

Skuteczna zasłona przed wścibskimi  dzięki żaluzjom  i roletom

Firanki i tradycyjne kotary czy zasłony chronią nas przed ciekawskimi spojrzeniami dosyć skutecznie, niestety nie do końca dokładnie, a ponadto są bardzo niewygodne, łatwo się brudzą i zbierają na sobie potężne ilości kurzu. Znacznie lepiej, skuteczniej przed wścibstwem sąsiadów, przechodniów lub spacerowiczów, a może nawet przed niezdrowym zainteresowaniem smutnych osobników w prochowcach i ciemnych okularach ochronią nas żaluzje lub rolety zewnętrzne. Niezwykle ciekawe rozwiązania konstrukcyjne, przebogaty asortyment materiałowy i najróżnorodniejsza kolorystyka sprawiają, że tego rodzaju ochrony naszej domowej intymności zdobyły ogromną popularność, więc we wszystkich miastach i wsiach, jak Polska długa i szeroka, instaluje się je z nadzwyczajną skwapliwością, a ponieważ mieszkańcy naszej stolicy również lubią wszelkie praktyczne rozwiązania, dlatego Warszawa także nie jest wolna od tego trendu.

Bezpieczne okna i drzwi – żaluzje i rolety antywłamaniowe

Chociaż trzeba powiedzieć, że chęć odcięcia się od ciekawskich spojrzeń, zapewnienia sobie w swoim domu atmosfery pełnej swobody i prywatności to rzecz o niebagatelnej wadze, niezwykle ważna i pożądana w dzisiejszym, zabieganym, pełnym hałasu i gwaru świecie, to warto pamiętać, iż równie istotne jest w tym wszystkim bezpieczeństwo naszych mieszkań i domów. Bardzo skutecznym i nowoczesnym rozwiązaniem tej kwestii są żaluzje i rolety antywłamaniowe. Ten rodzaj rolet i żaluzji jest zazwyczaj instalowany na zewnątrz okien, co chroni je zarówno przed włamaniem, jak i przed stłuczeniem lub wybiciem. Żaluzje i rolety zewnętrzne, antywłamaniowe są montowane także bardzo często na drzwiach w różnego rodzaju lokalach użytkowych na przykład w sklepach, warsztatach i biurach zabezpieczając je przed wizytami nieproszonych gości.

Montowanie żaluzji i rolet zwykłych oraz antywłamaniowych na wymiar

Wzmiankowana wcześniej ich różnorodność konstrukcyjna, materiałowa i kolorystyczna daje naszej firmie szerokie możliwości w dostosowywaniu się przy ich produkcji i montażu do potrzeb, preferencji i upodobań naszych klientów.

Wszystkie rolety i żaluzje, zewnętrzne, antywłamaniowe i każde inne wykonujemy na wymiar oraz w wersji i formie zamówionej przez klienta, a cennik naszych usług jest dostosowany do kieszeni osób przeciętnie sytuowanych, mimo że Warszawa jest postrzegana w Polsce jako miasto, w którym życie jest stosunkowo drogie. Zamawianie naszej usługi jest niekłopotliwe i proste: wystarczy wypełnić formularz umieszczony na naszej stronie i przesłać nam go drogą mejlową. Po otrzymaniu zgłoszenia, oddzwaniamy w celu ustalenia terminu wizyty naszego pracownika, który dokona stosownych pomiarów i wyceny zlecenia. W tym miejscu pragniemy zauważyć, że wizyta naszego pracownika oraz przeprowadzenie pomiarów wraz z wyceną jest bezpłatna i nie obliguje naszego klienta do podjęcia wiążącej decyzji w sprawie realizacji zlecenia. Można to uczynić później, po przemyśleniu sprawy.

 


Pisaliśmy o tym w naszym FAQ: