Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303


Dostępna kolorystyka:

(wzornik kolorów)

Ochrona przed insektami i zanieczyszczeniami

Wysokiej jakości moskitiery

Moskitiery to stosowane na całym świecie rozwiązanie chroniące ludzi przed owadami, pyłkami oraz kurzem. To bardzo skuteczny sposób, zapewniający niemal 100% ochronę przed insektami i zanieczyszczeniami. Moreno Warszawa to specjalista w zakresie wszelkiego rodzaju dekoracji okiennych. W naszym warszawskim salonie klienci znajdą moskitiery przystosowane do montażu na niemal wszelkiego rodzaju oknach i drzwiach. Zapewniamy, że ich założenie nie musi psuć estetyki naszego domu czy mieszkania. Dzięki szerokiej palecie kolorów, mogą Państwo dobrać moskitiery bardzo zbliżone swoim wyglądem do ram okien w swoich mieszkaniach albo w domach. Moreno moskitiery produkowane w Warszawie to rozwiązanie, które Cię zachwyci.

Oferowane produkty wytwarzane są z wysokiej klasy aluminium, co czyni je odpornymi na korozję. W celu zwiększenia funkcjonalności oferowanych rozwiązań, istnieje możliwość zastosowania samozamykacza sprężynowego w moskitierach drzwiowych. Z kolei siatka wykonywana jest ze specjalnego włókna szklanego powlekanego PCV o gęstym splocie włókna. Siatki dostępne są w kolorze czarnym i szarym.

Najlepsze moskitiery w stolicy!

Mając na uwadze estetykę i trwałość Państwa okien, oferowane moskitiery ramkowe montowane są bez żadnej ingerencji w ramę okna. Dzięki czemu nie tracą Państwo gwarancji na okna.

W stałej sprzedaży znajdują się:

  • moskitiery rolowane okienne i drzwiowe – w każdej chwili można je zwinąć,
  • moskitiery ramkowe okienne z możliwością szybkiego zdjęcia w razie koniecznej konserwacji czy mycia okna,
  • moskitiery plisowane okienne i drzwiowe czyli produkt z najwyższej półki, który po zwinięciu zajmuję bardzo mało miejsca i jest łatwy w demontażu.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dostawcami, naszym klientom możemy zaoferować najwyższej jakości moskitiery w atrakcyjnej cenie. Ponadto zapewniamy szybki czas realizacji zleceń wynoszący 5-14 dni. Dodatkowym atutem jest darmowa wysyłka na terenie całej Polski. W Warszawie i okolicach możemy Państwu zaoferować bezpłatny montaż.

Zapraszamy!