Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303

Ponadczasowa estetyka

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje okienne to jeden z najbardziej popularnych systemów osłon okiennych. Od dawna montowane są one zarówno w domach, jak i biurach, ponieważ jest to nie tylko bardzo praktyczne, ale i estetyczne rozwiązanie. Przy atrakcyjnej cenie, żaluzje aluminiowe zapewniają maksymalny poziom ochrony przed słońcem i wzrokiem ciekawskich sąsiadów.

 

Oferta obejmująca żaluzje aluminiowe firmy Moreno z Warszawy jest bardzo szeroka. W stałej sprzedaży klienci znajdą m.in. żaluzje retro, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach tradycyjnych, jak też żaluzje perforowane stanowiące idealne rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych, urządzonych w stylu minimalistycznym.

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze żaluzje aluminiowe w Warszawie!

W naszej bogatej ofercie posiadamy cztery szerokości lamel:

  • 16 mm
  • 25 mm
  • 35 mm
  • 50 mm

dodatkowo produkt dostępny w gamie ponad 100 kolorów, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie.

Żaluzje aluminiowe 16 mm i 25 mm proponujemy Państwu z systemem standardowym oraz
w opcji ISO – sterowane jedynie za pomocą koralika, dzięki któremu ustawimy kąt nachylenia żaluzji, jak też podniesiemy i opuścimy lamelki.

Żaluzje aluminiowe w rozmiarze 35 mm, to bardzo nietypowy produkt występujący w standardowej opcji sterowania (patyk + sznurek) jednak idealnie pasuję do nietypowych okien z głębokimi listwami przyszybowymi.

Żaluzje aluminiowe 50 mm to osłona, którą najczęściej montuje się we wnękach okiennych oraz nad wnękami, czasem również na skrzydłach okiennych. Ciekawym dodatkiem uzupełniającym pomieszczenie są taśmy dobrane do kolorów mebli lub ścian, dzięki którym żaluzja będzie nie tylko chronić nas od słońca, ale stanie się ciekawą ozdobą, która odmieni nasze pomieszczenie.

 

Firma Moreno Warszawa posiada najkrótsze terminy realizacji zleceń: 5-14 dni. Oferta naszej firmy skierowana do klientów z całej Polski, którym zapewniamy bezpłatną przesyłkę. Ponadto klientom z Warszawy gwarantujemy bezpłatny profesjonalny montaż.