Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303
Dostępna kolorystyka:

(wzornik kolorów)

Modne osłony okienne – Rolety materiałowe

Rolety materiałowe Warszawa

Rolety materiałowe to jedno z modniejszych rozwiązań z zakresu osłon okiennych. Coraz częściej zastępują one klasyczne firany i zasłony, nadając wnętrzom nowoczesnego charakteru. Ze względu na walory estetyczne i praktyczne, popularnością przewyższają szereg tradycyjnych rozwiązań. Są one nie tylko łatwe w obsłudze, ale także nie są trudne do utrzymania w czystości. Materiały zastosowane w roletach są impregnowane dlatego nie musimy obawiać się drobnych zabrudzeń.

Moreno Warszawa to doświadczony dystrybutor rolet materiałowych. W asortymencie firmy klienci znajdą:

  • rolety dachowe

Rolety dachowe skutecznie chronią przed słońcem. Prowadzenie boczne rolety zapewnia wygodę ich codziennego użytkowania. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorów, oferowane są w dwóch systemach: standardowym i dekolux. W szczególności polecamy system dekokux, który stworzony jest do oryginalnych okien dachowych typu velux i fakro. Rolety materiałowe są łatwe w konserwacji, doskonale pasują do wszelkiego rodzaju okien.

  • rolety kasetowe

Rolety kasetowe na ogół montowane są do listew przy szybowych, co wyklucza ingerencje w ramie okna, dzięki czemu nie tracimy gwarancji na okno. Elegancka konstrukcja powoduje, że okno nie traci na urodzie i funkcjonalności. W stałej sprzedaży dostępna jest szeroka paleta tkanin. Ponad 300 wzorów sprawia, że istnieje możliwość dopasowania rolety praktycznie do każdego wnętrza. Wśród tkanin znajdziemy materiały tradycyjne, materiały niepalne, refleksyjne i podgumowane. Posiadamy rolety w kasecie tradycyjne zaciągane od góry do dołu oraz sprężynowe, które zasłaniamy z dołu do góry, dzięki specjalnemu systemowi. ( dodać kolory prowadnic)

  • rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to doskonałe rozwiązanie do montażu w skrzydłach i wnękach okiennych. Skutecznie chronią przed słońcem. Są nie tylko funkcjonalne ale też estetycznie – mogą zostać wykończone ozdobnymi falbanami czy nadrukiem. Istnieje możliwość sterowania roletami przy pomocy pilota, sznureczka koralikowego, sprężyny.

  • rolety wielkogabarytowe
  • rolety dzień/noc

Rolety dzień – noc to praktyczne i eleganckie rozwiązanie w zakresie osłon okiennych. Rolety wytwarzane(dostępne) są w systemie kasetowym oraz wolno wiszącym. Wykonane są z impregnowanego materiału, dzięki czemu są odporne na kurz i łatwe w konserwacji.

Moreno Warszawa oferuje szybkie terminy realizacji zleceń 5-14 dni. Doświadczenie oraz znajomość rynku to gwarancja nie tylko najwyższej jakości sprzedawanych rolet materiałowych, ale także korzystnych warunków finansowych zakupu. Orientacyjny cennik klienci znajdą na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!