Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303

Moreno – sprawdzony dystrybutor osłon okiennych

Rolety i żaluzje - Warszawa

Firma Moreno z Warszawy to ceniony przez klientów dystrybutor dekoracji okiennych.  W ofercie firmy klienci znajdą szeroki wybór rolet wykonanych z bogatej palety materiałów i kolorów. Nasz asortyment obejmuje zestaw modnych modeli. Oferta firmy została wyselekcjonowana przez naszych handlowców tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy:

  • rolety materiałowe

To bardzo modne i praktyczne rozwiązanie w zakresie osłon okiennych. Ich popularność wśród klientów wynika z prostoty obsługi oraz łatwości utrzymania w czystości.

  • rolety dachowe

Dzięki specjalnemu systemowi prowadzenia, rolety dachowe są proste w obsłudze, zaś solidność mechanizmu sprawia, że wytrzymują one trudy codziennej eksploatacji. Zapewniają najwyższy poziom ochrony przez słońcem. Oferowane są w dwóch systemach: standardowym i dekolux.

  • rolety kasetowe

Rolety kasetowe przystosowane są do montażu w oknach drewnianych, aluminiowych oraz PCV. Jest to rozwiązanie dla osób, które są zwolennikami subtelnej zabudowy w zakresie osłon okiennych. Rolety kasetowe doskonale wkomponowują się w konstrukcję ramy okiennej. Dzięki montowaniu do listew przyszybowych, nie ingerują mechanicznie w konstrukcję ramy.

  • rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące łączą walor wizualny z funkcjonalnym. Dobrze prezentują się we wszystkiego rodzaju wnętrzach, a ponadto skutecznie chronią przez promieniami słonecznymi. Dodatkowo mogą służyć jako ekrany projekcyjne. Dzięki specjalnej konstrukcji, produkty są bardzo trwałe i służą klientowi przez lata. Rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorów.

  • rolety wielkogabarytowe C-MAX

To system zasłon przeznaczonych do okien o dużych wymiarach, specjalnie opracowane z myślą o szerokim zastosowaniu w budynkach użyteczności publicznej. Rolety wielkogabarytowe mogą być sterowane elektrycznie.

  • rolety dzień/noc

Rolety tego typu mogą być wykonane w systemie kasetowym lub wolnowiszącym. Są łatwe w codziennej eksploatacji - można je w szybki sposób wyczyścić. Ze względu na materiał, który jest impregnowany, na roletach dzień/noc nie osadza się kurz.