Jesteśmy tu dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz: 535-305-303 | zaluzje-warszawa@zaluzje-warszawa.eu

Żaluzje pionowe - verticale

Verticale – Żaluzje pionowe z Warszawy

Żaluzje pionowe – znane również jako verticale – to produkt ponadczasowy, który mimo upływu lat bywa niezastąpiony w biurach oraz ośrodkach publicznych. Dzięki możliwości regulacji kąta i odległości lameli, oferują one nieporównywalną kontrolę nad poziomem światła i prywatnością. Dzięki temu znajdują one zastosowanie w różnorodnych przestrzeniach. Ich estetyka, dostosowana do współczesnych wymagań designu, pozwala na doskonałe wkomponowanie się w każde wnętrze – od klasycznych po nowoczesne.

Przemyślana konstrukcja verticali

Budowa verticali składa się z szyny mocowanej najczęściej do sufitu lub ściany, a także z pasów zakończonych kieszeniami na obciążniki. Całość upięta jest białym koralikiem, które sprawiają, że pasy przesuwają się równo i nie plączą się ze sobą. Mechanizm obsługi żaluzji verticali, umożliwia łatwą regulację kąta nachylenia lameli oraz ich przesuwania.

Najlepsze verticale w stolicy

Verticale Firmy Moreno produkowane w Warszawie to produkt najwyższej jakości. Posiadamy bogatą kolekcję materiałów wykorzystywanych do produkcji naszych verticali z Warszawy. Wśród nich można znaleźć różnorodne wzory i kolory – nie tylko tradycyjne szare lub kremowe w paski, kojarzące się niektórym osobom z czasami PRL-u. Oferowane verticale z Warszawy, oprócz nieocenionych walorów estetycznych, mają też sporo praktycznych zalet – między innymi przy zabrudzeniu lub uszkodzeniu pasa nie trzeba wymieniać wszystkich, wystarczy odczepić tylko te uszkodzone i zamienić na nowe. Jeśli są Państwo zainteresowani – gwarantujemy, że verticale z Warszawy nie mają sobie równych.