Jesteśmy tu dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz: 535-305-303 | zaluzje-warszawa@zaluzje-warszawa.eu

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane dzielą się na lamelki o szerokości 25 mm, 35mm i 50 mm.

Żaluzje drewniane doskonale sprawdzają się jako osłona zamontowana na skrzydłach okiennych lub w świetle szyby, pomiędzy listwami przy szybowymi. Najczęściej montowanym i najbardziej praktycznym systemem jest ten na sznurkach z prowadzeniem bocznym żyłkowym. Linka utrzymuję żaluzje przy oknie podczas uchylania oraz otwierania i zamykania skrzydła okiennego. Dzięki temu, lamelki nie uderzają o szybę oraz są ciągle w tej samej płaszczyźnie. Do sterowania roletami drewnianymi najczęściej stosuje się patyk, który służy do ustawiania konta lamelek oraz sznurek do podciągania.

Rolety drewniane z Warszawy to z pewnością ciekawe i eleganckie rozwiązanie osłony okien. Montaż żaluzji o rozmiarze 35 mm możliwy jest zarówno nad, jak i na ramie okna. Natomiast montaż w świetle szyby możliwy jest tylko w przypadku głębokich listew przy szybowych. Sterowanie odbywa się przy pomocy sznurków, korby lub elektrycznie. Lamele 35 mm drewniane tak samo jak żaluzje drewniane 50 mm można wykonać w wersji sznurkowej lub na taśmach, dopasowując je do pomieszczenia.

Nowoczesne i praktyczne zdobienie dla Twoich okien

Żaluzje drewniane 50 mm to niezwykle stylowe rozwiązanie, które oprócz praktycznego zastosowania, osłaniania naszych domów przed światłem, sprawia, że pomieszczenia stają się przytulne i eleganckie. Zasłony montowane są zazwyczaj nad lub we wnękach i rzadziej na skrzydłach okiennych, ze względu na inwazyjny montaż, który utrudnia otwierania skrzydła okiennego. Standardowo żaluzje wykonuje się na sznurkach, jednak możemy zrobić je dla Państwa również na taśmach o szerokości 25 mm, co doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Sterowanie może odbywać się tradycyjnie przy pomocy sznurków lub elektrycznie.

Rolety drewniane o szerokości lamelek 50 mm wykonujemy także w systemie RETRO z mechanizmem górnym stylizowanym na połowę XX wieku. Sprawdzą się one szczególnie w pomieszczeniach stylizowanych na starsze, lecz można je wkomponować również we wnętrza nowoczesne, na co decyduje się wielu projektantów.

Żaluzje drewniane wysyłamy za darmo na terenie całej Polski. Klienci z Warszawy mogą skorzystać również z doświadczenia naszych specjalistów w zakresie bezpłatnego montażu.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą firmy Moreno. Sprawdź cennik żaluzji i rolet drewnianych i wybierz te, które najbardziej spełnią Twoje oczekiwania. Czekamy na Twoje zamówienie!