Jesteśmy tu dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz: 535-305-303 | zaluzje-warszawa@zaluzje-warszawa.eu

Rolety kasetowe

Rolety kasetowe to uniwersalne rozwiązanie, przystosowane do montażu w oknach drewnianych, aluminiowych oraz PCV. Specjalnie opracowany system montowania do listew przyszybowych powoduje, że rolety kasetowe nie ingerują w strukturę ramy. Również nie powodują żadnych nieszczelności. Zarówno kaseta, jak i prowadnica wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Kasety mogą być malowane na kolor biały, brąz, anody oraz kolory drewnopodobne.

Moreno Warszawa oferuje szeroki wybór rolet kasetowych. Klienci mogą wybierać spośród 300 wzorów tkanin. Dzięki temu można idealnie dopasować rolety do kolorystyki i charakteru pomieszczeń. Klienci, którzy oczekują najwyższej wytrzymałości na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, mogą wybrać tkaniny podstawowe, tkaniny niepalne, refleksyjne, podgumowane oraz wykonane z bawełny i lnu.

Rolety kasetowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Można je łatwo czyścić, co ułatwia ich długie użytkowanie. Ponadto w roletach sprzedawanych przez nasz warszawski salon zastosowano system samohamujący, które nie powoduje samoczynnego i bezwładnego opadania materiału.

Moreno Warszawa to doświadczony dystrybutor wszelkiego rodzaju dekoracji okiennych. Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami, naszym klientom możemy zaoferować najwyższej jakości rolety kasetowe w przystępnej cenie. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy najkrótsze terminy realizacji zleceń 5-14 dni. Odbiorcy z Polski mogą liczyć na darmową przesyłkę. Z kolei klientom mieszkającym w Warszawie zapewniamy darmowy montaż.