Jesteśmy tu dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz: 535-305-303 | zaluzje-warszawa@zaluzje-warszawa.eu

Żaluzje aluminiowe

Ponadczasowa estetyka
Żaluzje aluminiowe w Warszawie

Żaluzje okienne to jeden z najbardziej popularnych systemów osłon okiennych. Od dawna montowane są one zarówno w domach, jak i biurach, ponieważ jest to nie tylko bardzo praktyczne, ale i estetyczne rozwiązanie. Przy atrakcyjnej cenie, żaluzje aluminiowe zapewniają maksymalny poziom ochrony przed słońcem i wzrokiem ciekawskich sąsiadów.

Oferta obejmująca żaluzje aluminiowe warszawskiej firmy Moreno, jest bardzo szeroka. W stałej sprzedaży klienci znajdą m.in. żaluzje retro, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach tradycyjnych, jak też zasłony perforowane stanowiące idealne rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych, urządzonych w stylu minimalistycznym.

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze żaluzje aluminiowe w Warszawie!

Posiadamy cztery szerokości lamel:

  • 16 mm
  • 25 mm
  • 35 mm
  • 50 mm

 

dodatkowo produkt dostępny w gamie ponad 100 kolorów, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie.

Żaluzje aluminiowe 16 mm i 25 mm proponujemy Państwu z systemem standardowym oraz w opcji ISO – sterowane za pomocą koralika, dzięki któremu ustawimy kąt nachylenia żaluzji, jak też podniesiemy i opuścimy lamelki.

To bardzo nietypowy produkt występujący w standardowej opcji regulacji (patyk + sznurek). Idealnie pasuje do okien z głębokimi listwami przyszybowymi.

Nasze żaluzje aluminiowe z warszawskiej pracowni są doskonałym rozwiązaniem do montażu zarówno we wnękach okiennych, jak i nad nimi, a także na samych skrzydłach. Oferujemy unikalną opcję personalizacji za pomocą taśm dopasowanych do kolorów mebli lub ścian. Dzięki nim, osłona stanie się nie tylko funkcjonalnym elementem ochrony przed słońcem, ale również wyjątkową ozdobą, która odmieni charakter każdego pomieszczenia.

Firma Moreno Warszawa posiada najkrótsze terminy realizacji zleceń: 5-14 dni. Oferta naszej firmy jest skierowana do klientów z całej Polski, którym zapewniamy bezpłatną przesyłkę. Ponadto klientom z Warszawy gwarantujemy bezpłatny, profesjonalny montaż.