Jesteśmy tu dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz: 535-305-303 | zaluzje-warszawa@zaluzje-warszawa.eu

Pomiar i montaż

Najmodniejsze żaluzje i rolety - sprzedaż i montaż

Minęły, na szczęście bezpowrotnie, czasy, kiedy klient musiał o wszystko starać się sam. Dzisiaj firma, która nie świadczy kompleksowo usług, nie zabiega o klienta i nie dba o niego, nie ma racji bytu na współczesnym, bardzo wymagającym rynku. Nasze przedsiębiorstwo jest firmą na wskroś nowoczesną, dla której pierwszym i podstawowym mottem jest powiedzenie „klient nasz pan”. Tylko takie podejście gwarantuje sukces na rynku, gdyż w ostatecznym rozrachunku to klient decyduje o „być albo nie być” każdej firmy produkcyjnej, handlowej czy usługowej. Produkujemy i sprzedajemy rolety oraz żaluzje dodając do tego montaż i instalację, a obszarem naszego działania objęta jest Warszawa wraz ze swoimi wszystkimi dzielnicami takimi jak Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Mokotów i wszystkie pozostałe.

Rzecz pierwsza – pomiar okien lub drzwi

Zamówienia żaluzji lub rolet można dokonać u nas telefonicznie albo przy pomocy poczty elektronicznej. Na naszej stronie głównej umieszczony jest odsyłacz kierujący klienta do formularza zgłoszeniowego. Możemy tam zobaczyć między innymi rubryki, w których należy wpisać wysokość i szerokość zamawianej rolety lub żaluzji oraz jej rodzaj. Nie należy się tym przerażać lub zniechęcać. Formularz jest przeznaczony dla ludzi zorientowanych, mających pewną wiedzę techniczną i zorientowanych w temacie. Każdy, kto nie ma pewności czy potrafi prawidłowo obliczyć wymagane wymiary, może po prostu skorzystać z telefonu i przy jego pomocy złożyć zamówienie. Nasz pracownik zgłosi się w umówionym czasie i dokona bezpłatnego pomiaru oraz doradzi w sprawach wyboru najwłaściwszego rozwiązania, a także opisze, jak będzie wyglądał montaż rolet lub żaluzji, a ponieważ siedzibą naszej firmy jest Warszawa, czyli główny rejon naszego działania, więc wszystko odbędzie się błyskawicznie, bez zbędnej zwłoki. Oczywiście przyjmujemy również zgłoszenia spoza Warszawy , ale i w takich przypadkach działamy szybko i sprawnie. Pragniemy podkreślić, że samo dokonanie pomiaru i wyceny nie obliguje naszego klienta do ostatecznego sfinalizowania transakcji; może się to stać dopiero po zawarciu umowy.

Rzecz druga – montaż gotowych rolet i żaluzji

W naszych działaniach uwzględniamy wszystkie życzenia klientów. Jeśli ktoś chce tylko zamówić u nas gotowy produkt do samodzielnego zainstalowania, to ma oczywiście taką możliwość. Jesteśmy jednak technicznie i organizacyjnie przygotowani do montażu rolet i żaluzji każdego rodzaju, i trzeba tutaj jasno powiedzieć, że w zdecydowanej większości zamówień nasi klienci korzystają z tej możliwości. Instalowanie żaluzji lub rolety nie jest trudnym technicznie zadaniem, niemniej wymaga odpowiednich narzędzi i dużej precyzji no i, zawsze przydatnej w takich przypadkach, pewnej fachowej wiedzy. Ponieważ sam montaż rolet lub żaluzji stanowi niewielki ułamek kosztów całej inwestycji, niezależnie od tego, czy to będzie Warszawa Śródmieście, Praga Północ czy Mokotów lub jakakolwiek inna dzielnica albo nawet inne miasto, to warto skorzystać z pomocy naszych instalatorów. Będziecie wtedy Państwo pewni, że montaż został wykonany fachowo.