Żaluje Rolety Warszawa

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303

Stylowe rozwiązanie okienne 

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników produktów wytwarzanych z naturalnych surowców. Stylowe żaluzje wykonane z drewna wpisują się w obowiązujący już od dawna ekologiczny trend w dekoracji wnętrz. Żaluzje drewniane świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Dzięki szerokiej palecie gatunków i kolorów drewna, nasi klienci mogą dobrać żaluzje do charakteru i stylistyki wnętrza. Żaluzje wykonane z drewna są łatwe w konserwacji.

Oferowane przez firmę Moreno z Warszawy żaluzje drewniane produkowane są z najwyższej jakości drewna egzotycznego. To sprawia, że drewniane żaluzje z naszego asortymentu są atrakcyjne wizualnie oraz bardzo trwałe i solidne, a także posiadają atrakcyjne ceny (zapraszamy do odwiedzenia zakładki, w której umieszczony jest cennik). Dodatkowo wszystkie żaluzje drewniane pokryte są najlepszymi lakierami, co czyni je odpornymi na zmienne warunki zewnętrzne.

Żaluzje drewniane dzielą się na lamelki o szerokości 25 mm i 50 mm.

Żaluzje drewniane o szerokości 25 mm doskonale sprawdzają się jako osłona zamontowana na skrzydłach okiennych lub w świetle szyby pomiędzy listwami przy szybowymi. Najczęściej montowanym i najbardziej praktycznym systemem są żaluzje na sznurkach z prowadzeniem bocznym żyłkowym. Linka boczna utrzymuję żaluzje przy oknie podczas uchylania oraz otwierania i zamykania skrzydła okiennego, dzięki czemu lamelki nie uderzają swobodnie o szybę oraz są ciągle w tej samej płaszczyźnie. Do sterowania żaluzji drewnianych 25 mm najczęściej stosuję się patyk, który służy do ustawiania konta lamelek oraz sznurek do podciągania żaluzji.

Żaluzje drewniane 50 mm to niezwykle stylowe rozwiązanie, które oprócz praktycznego zastosowania osłaniania naszych domów przed światłem, sprawia, że pomieszczenia staja się przytulne i eleganckie zarazem. Żaluzje o lamelach 50 mm montowane są zazwyczaj nad wnękami okiennymi lub we wnękach
i rzadziej na skrzydłach okiennych (montaż taki jest inwazyjny i zmniejsza nam możliwość otwierania skrzydła okiennego). Standardowo żaluzje wykonuję się na sznurkach, jednak możemy zrobić je dla Państwa również na taśmach o szerokości 25 mm, co doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Sterowanie żaluzji może odbywać się tradycyjnie przy pomocy sznurków lub elektrycznie.

Żaluzje drewniane o szerokości lamelek 50 mm wykonujemy także w systemie RETRO z mechanizmem górnym stylizowanym na połowę XX wieku. Żaluzje drewniane w systemie retro szczególnie sprawdzą się w pomieszczeniach stylizowanych na starsze, lecz można je wkomponować również we wnętrza nowoczesne, co często czynią projektanci.

Moreno z Warszawy oferuje darmową wysyłkę żaluzji i rolet na terenie miasta Warszawa i reszty Polski. Klienci z Warszawy mogą skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów w zakresie darmowego montażu.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy. Przekonaj się jak bardzo atrakcyjne ceny w mieście Warszawa możemy ci zaproponować! Sprawdź nasz cennik żaluzji i rolet drewnianych i wybierz te, które najbardziej spełnią twoje oczekiwania. Rolety drewniane Warszawa – czekamy na twoje zamówienie!