Jesteśmy tu dla Ciebie. Zadzwoń

535 305 303

Gustowne osłony okienne 

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika to nie tylko z ich estetycznej atrakcyjności, ale  także sprawdzonej funkcjonalności. Sprawdzą się one zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych apartamentach. Coraz częściej rolety rzymskie stosowane są także we wnętrzach budynków użyteczności publicznej. Montaż takich rolet w biurze podnosi dostojność i dodaje powagi pomieszczeniu. Rolety rzymskie powszechnie polecane są przez projektantów i dekoratorów wnętrz, jako element dekoracyjny.

Rolety rzymskie oferowane przez firmę Moreno z Warszawy to produkt wysokiej klasy wykonany z najwyższej jakości materiałów. Rolety można w prosty sposób sterować za pomocą koralika, posiadają one białą subtelną szynę. Rolety rzymskie są łatwe i proste w montażu. Dzięki mocowaniu materiału do szyny przy pomocy rzepa, można je łatwo odpiąć do prania.

Moreno Warszawa swoim klientom zapewnia najkrótsze terminy realizacji zleceń 5-14 dni. Klientom z Polski oferujemy darmową przesyłkę. Z kolei klienci z Warszawy i okolic mogą liczyć na darmowy montaż. Maksymalna szerokość i wysokość rolet zależy od wybranego materiału. Paleta materiałów jest bardzo szeroka, zarówno pod względem kolorystyki, jak i faktury.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.